Këngëtari i njohur në protestën e PD: Kam ardhur me 100 çunat e mi për rrëzimin e Ramës

Stresi i është bashkuar sërish protestës së Partisë Demokratike për largimin e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Arkimed Lushaj u shpreh se ndodhej në protestë së bashku me 100 mbështetës të tij për largimin e Edi Ramës dhe qeverisë.

“Jam që nga ’95-a me PD-në. Jemi këtu për një kauzë tonën dhe të gjithë shqiptarët e dinë.

Sot protestohet jo vetëm për Xhafajn, protestohet kundër Edi Ramës dhe sistemit komunist fashist të Enver Hoxhës.

Kam ardh me 100 çunat e mi në këtë protestë për largimin e qeverisë dhe Edi Ramës”, u shpreh Stresi për Report Tv.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Rasti i Koresë së Veriut dhe kërcënimet (reale) të regjimeve

Nga Angelo Panebianco Dihet se Shteti i Izraelit, edhe pse nuk e...
Read More