Kërcënon me sopatë komshiun, arrestohet 30 vjeçari në DurrësPolicia e Durrësit ka arrestuar një 30 vjeçar i cili ka kërcënuar me sopatë komshiun e tij. 20 vjeçari A.M ka denoncuar në polici komshiun e tij Besnik Xhaferraj, se e ka kërcënuar për ta vrarë me sopat.

Menjëherë pas denoncimit, policia ka vënë në pranga 30 vjeçarin B.Xhaferraj. 30 vjeçari ka goditur me sopatë një makinë dhe ka dëmtuar një banesë, dhe më pas i është drejtuar komshiut të tij. Tashmë mbi të rëndon akuza e kanosjes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Simptomat e depresionit të fshehur që çdokush i ka kaluar

Depresioni është një sëmundje shumë serioze. Shpesh mund të ngatërrohet me lodhjen...
Read More