Humor

Kërcimi i veçantë i Theresa May, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:24 - 29/08/18 |
mapo.al

Kryeministrja britanike Theresa May, ishte në Cape Town të Afrikës së Jugut ditën e djeshme, ku njoftoi se Britania do të ishte investitori më i madh në këtë kontinet. May vizitoi një shkollë, ku disa fëmijë ishin duke kërcyer.


Kryeministrja nuk hezitoi dhe menjëherë u bashkua me ta, duke bërë disa lëvizje të cilat janë shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale dhe mediat botërore. Më shumë sesa për vizitën, May u përfol për kërcimin e saj dhe “aftësitë” në lëvizje.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas