Kërcimi i veçantë i Theresa May, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit…Kryeministrja britanike Theresa May, ishte në Cape Town të Afrikës së Jugut ditën e djeshme, ku njoftoi se Britania do të ishte investitori më i madh në këtë kontinet.

May vizitoi një shkollë, ku disa fëmijë ishin duke kërcyer.

Kryeministrja nuk hezitoi dhe menjëherë u bashkua me ta, duke bërë disa lëvizje të cilat janë shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale dhe mediat botërore.

Më shumë sesa për vizitën, May u përfol për kërcimin e saj dhe “aftësitë” në lëvizje.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Edi Rama kërkon mandatin e tretë: Largohuni nga PS nëse doni të…

  Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës në Asamblenë e PS-së ka folur...
Read More