Kështu duket Rosie 6 muaj pasi është bërë nënë

Sapo është kthyer sërish në punë pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë me Jason Statham 6 muaj më parë dhe Rosie Huntington-Whiteley duket më në formë se kurrë.

2-1

Picture 1 of 10

Modelja 30-vjeçare ka postuar disa video dhe foto në Instagram, ku shihet me kostume banje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Në përvjetorin e lidhjes së prindërve, fejohet djali i Ardit Gjebresë

Joni, djali i Ardit Gjerbreas është fejuar. [ngg_images source="galleries" container_ids="991" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser" ajax_pagination="0"...
Read More