Kështu është e diela për Ermalin dhe Amin

Moderatori Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij, Amarda Toska janë në mesin e çifteve më simpatike.

2-1

Picture 1 of 2

Vikendet janë ditët kur familja mblidhet në një vend, pas javës së ngarkuar me angazhime të ndryshme.

Ermal Mamaqi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram në të cilën tregon se si po e kalon vikendin ai, Ami dhe Joeli.

“Gëzuar ditën e divanit.”, ka shkruar ai mbi fotografi në të cilën treshja duken të lumtur përkrah njëri-tjetrit, ndërsa Ami ishte ajo që po shijonte këtë ditë në krah të Ermalit.

Ermali ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit në Instagram të cilët i ka bërë të qeshin me idenë se si ta quaj ditën e dielë, pra ‘ditë e divanit’.

Shkruar Nga
More from Revista User

‘Cider + Spice’: Teknikë e re e ngjyrosjes së flokëve, e cila do të shënojë fillimin e vitit 2018

Ngjyrosja e flokëve me efektin e tufës së flokëve, “hijesimit” në formë...
Read More