Kështu i motivon Kim, femrat për palestër

Ylli televiziv Kim Kardashian vazhdon ende të jetë e pa-konkurrencë sa i përket linjave trupore.

5-3

Picture 1 of 2

Por, për të arritur format e dëshiruara, Kim Kardashian punon shumë me veten e saj.

Ajo vazhdimisht viziton palestrën dhe rezultatet i shohim të gjithë, linjat e saj janë bombastike.

Në llogarinë e saj në Instagram, Kim ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet me një minifund dhe bluzë të shkurtër.

Me anë të kësaj fotografie, ajo tregon se si motivohet për të vazhduar ende punën, por njashtu motivon edhe femrat e tjera.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mbeteni miq me ish-partnerët edhe pas ndarjes? Me ju diçka vërtet nuk është në rregull!

Ekspertët konstatojnë që disa njerëz mbajnë kontaktet me ish-partnerët sepse vërtet i...
Read More