Këto gjëra meshkujt asnjëherë nuk i tregojnë

Çfarë dimë për burrat?

6-1

Picture 1 of 5

 

Ata gjithmonë gjithmonë e ndihmojnë një vajzë në ankth; Ata e duan futbollin; Shumica e tyre janë jashtëzakonisht të bukur me mjekër.

Dhe kjo është ajo – të paktën sipas shumicës së vajzave.

Por shikoni më poshtë se cilat janë ato sekrete të cilat i kanë treguar vet meshkujt.

Ata kanë nevojë që ndonjëherë të mos bëjnë asgjë

Mendimet absurde janë një pushim i madh për mendjen.

Edhe ata kanë fobitë e tyre.

Ata e shikojnë gati çdo grua që u kalon para syve

Shkruar Nga
More from Revista User

Situata me zjarret, 8 vatra në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 8 vatra zjarri në disa...
Read More