Këto janë sekretet e bukurisë të Rita Orës

Revista prestigjioze “Vogue” kësaj radhe ka realizuar një video me këngëtaren Rita Ora.

Në mesin e videove ku persona të njohur tregojnë për rutinën e tyre të grimit ka folur edhe Ora.

Ajo ka treguar për ndryshimet që bën në dukjen e saj të ditës për ta shndërruar atë për një dalje të natës.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë.

Shkruar Nga
More from Revista User

‘Njëherë tradhtar gjithmonë tradhtar?’ Ekspertët sapo na hapën sytë!

Njëherë tradhtar, gjithmonë tradhtarë? Dilema dhe frika më e madhe e çdo...
Read More