Këto janë ushtrimet e përsosura për femrat

Kur shkojmë në palestër, interesohemi të provojmë të gjitha llojet e ushtrimeve.

Por, më e mira do të ishte të selektojmë ato që na duhen për trupin tonë, transmeton Indeksonline.

Në videon e mëposhtme gjeni ushtrime enkas për formësimin e këmbëve dhe vitheve.

Trajnerja e njohur sqaron sa kohë duhet t’i kushtoni secilit ushtrim dhe për cilat pjesë të trupit janë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Deri në fundjavë mot i nxehtë dhe kryesisht me diell, nesër mundësi për shi lokal

Deri në fundjavë vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e fushave...
Read More