Këto pallto me ngjyra për vjeshtë do t’ju bindin ju që t’i lini pas palltot tuaja të zeza


Palltot janë çelësi i një paraqitjeje elegante për sezonin vjeshtë – dimër.

Coat 1

Picture 1 of 13

Ato, jo vetëm do t’ju lejojnë të vazhdoni të mbani veshjet tuaja të preferuara poshtë tyre, por zgjedhja e palltove me ngjyra mund t’ju ndihmojë edhe të mundni monotoninë gri të dimrit. Shtoni palltot me ngjyra në stilin tuaj!

Pra, për këtë sezon të ardhshëm vjeshtë – dimër, shikoni veshjet e modës në setin e fotove.

Veshjen tuaj të preferuar mund ta gjeni mes ngjyrave, të cilat mund t’ ju tregojnë rrugën për një jetë më të ndritshme. Dhe lërini veshjet e errëta, palltot apo xhaketat e sipërme, në pjesën e pasme të garderobës tuaj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Punonjësit e hekurudhës në Durrës nisen drejt Tiranës për të protestuar

Pasi kanë protestuar për një kohë të gjatë në Durrës dhe nuk...
Read More