Këto stilime flokësh ju bëjnë të dukeni më të vjetër

Në ditët që ne kemi ndonjë takim të rëndësishëm, bëjmë çmos që t’i kushtojmë rëndësi flokëve tanë, në mënyrë që të dukemi bukur dhe tërheqëse.

Por, ajo çka ndoshta nuk e dimë shumica prej nesh është fakti se disa stilime flokësh na bëjnë të dukemi shumë më të vjetër se sa jemi.

Më poshtë ju sjellim një video, për të parë se cilët janë ato gabime që duhet t’i evitoni:

Shkruar Nga
More from Revista User

Vuajtet e amerikanëve me ngjyrë, pas Luftës së Dytë Botërore

Fotografitë më poshtë tregojnë anën e vuajtur të Amerikës, pas Luftës së...
Read More