Khloe Kardashian: Dua që vajza të trashëgojë fizikun tim

 

Khloe Kardashian u tha fansave se dëshiron që vajza e saj të trashëgojë aftësitë atletike të babait të Tristan Thompson.

Por të hënën ylli i televizioneve shtoi se donte që e vogla të kishte të pasmet e saj.

33-vjeçarja u shpreh: “Dua që foshnja ime të trashëgojë të pasmet e mia… Të miat përpara shtatzanisë”.

Khloe është e njohur për format e saj shumë joshëse.

Edhe pse janë akuzuar për operacione plastike apo përdorimin e mbushësve për të fituar përmasat gjigande, ajo e ka mohuar këtë gjë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Fuqitë e mëdha drejt përplasjes? Marrëdhënie të tensionuara mes Kinës dhe SHBA-ve

  Grindja e fundit tregare midis Pekinit dhe Uashingtonit tregon vetëm një...
Read More
CLOSE
CLOSE