Khloe Kardashian më në fund merr vendimin për tradhëtinë e partnerit…

Pak ditë para se vajza e tyre të vinte në jetë ndodhi skandali në familjen e tyre, ndoshta më i tmerrshmi që Khloe mund të ketë përjetuar ndonjëherë. Pak ditë i ndanin nga momentet e ëmbla të fëmijës së tyre, por Tristian tradhëtoi të dashurën e tij në mënyrë të pabesueshme.

Të gjithë jemi kurioz të dimë si janë gjërat mes tyre, por vetëm njerëzit e tyre të afërt e dinë se çfarë po ndodh në marrëdhënien e Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson.

Çifti duket se nuk është shkatërruar pas skandalit të mashtrimit të Thompson, por ata nuk po vazhdojnë me jetën e tyre sikur asgjë ndodhi. Khloe Kardashian po kthehet në Kaliforni, duke lënë prapa Cleveland.

Ajo është shumë e kuptueshme që të gjithë kanë jetën e tyre dhe janë shumë të zënë, por po fillon të mbetet e vetmuar dhe dëshiron të kthehet në shtëpinë e saj në LA. Khloé është një femër e matur dhe di mirë se çfarë bën. Në një postim të fundit ka shprehur se është marrëzisht e dashuruar me të dashurin e saj, siç ka ndodhur në fillim të lidhjes së tyre. Kjo ndoshta tregon se ata do të vazhdojnë të jenë bashkë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Moti i keq, Emergjencat: Rrugët të gjitha të kalueshme

Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë...
Read More