Kida ‘godet’ Instagramin, publikon foto nudo

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht.

Kida 1

Picture 1 of 2

Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme.

Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të ve?antë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në ve?anti. Ajo zakonisht shfaqet e veshur me shumë stil, por jo shpesh herë provokative.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket se në pjesën e sipërme është e zhveshur…

Shkruar Nga
More from Revista User

Femrat fillojnë të mos e dashurojnë partnerin për katër arsye

Femrat fillojnë të ç’dashurohen çdo ditë. Sidoqoftë, humbja e ndjenjave të tyre...
Read More