Kim Cattrall: Më nuk varem nga puna në Hollywoodkim-cattrall

Aktorja Kim Cattrall, e njohur për rolin e Samantha në serinë e popullarizuar “Seksi dhe qyteti”, ka thënë për BBC se më nuk varet nga ofertat për punë në Hollywood.

Ajo ka deklaruar edhe se më nuk dëshiron të pranojë ofertat që të aktrojë “plakën groteske”.

“Unë nuk jam kjo dhe vërtet nuk ndihem kështu”, ka thënë Kim dhe ka shtuar se për shkak të situatës në të cilën ndodhet sot ka vendosur të merret me punën e producentes ekzekutive. Kim është e bindur se paragjykimet ndaj personave të moshuar nuk do ta ndalojnë në punët e suksesshme.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Portretet mahnitëse të kërcimtareve duke vallëzuar

Fotografi rus Alexander Yakovlev ka një talent të mahnitshëm për të përcjellë...
Read More