Kim dhe Beyonce bashkë në dasmën e Serena Williams

Kim Kardashian dhe Beyonce ishin përballë njëra-tjetrës në martesën e Serena Williams, për herë të parë që kur bashkëshortët e tyre Kanye West dhe Jay Z u përfshinë në një grindje.

Ylli televiziv dhe këngëtarja u vunë re së bashku në martesën e yllit të tenisit me Alexis Ohanian në Neë Orleans, raporton E! News.

Thuhet se të dyja, urdhëruan shampanja në zonën VIP për të festuar për të sapomartuarit.

Kanye dhe Jay nuk ishin të pranishëm.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pas Elbasanit, forcat speciale ”zbarkojnë”në Vlorë, aksion i madh ndaj…

Pas ”pushtimit” në Elbasan, forcat speciale këtë herë e kanë zhvendosur aksionin...
Read More