Kim Kardashian apo Paris Hilton?

Kim Kardashian është femra më e pëlqyer në botë përsa i përket formave të saj fizike të cilat i ekspozon gjithnjë e më shumë.

3-1

Picture 1 of 4

Pikërisht për këto forma fizike ka shumë vajza të cilat dëshirojnë të duken si Kim. Por jo vetëm vajza të thjeshta, por edhe VIP-t tashmë dëshirojnë ti ngjajnë Kimit.

Një prej tyre është miliarderja Paris Hilton e cila është përzgjedhur pikërisht nga bashkëshorti i Kimit, Kanye West i cili duket ka bërë audicione për të gjetur sozitë e bashkëshortes dhe për t’i veshur njësoj si ajo.

Askush nuk do ta kishte menduar që e përzgjedhura do të ishtë pikërisht Paris, e cila u shfaq me të njëjtën ngjyrë flokësh si Kim, të gjata dhe bjonde, dhe me veshjet Yeezy Season 6, duke u bërë pjesë e fushatës publicitare të markës së reperit.

Edhe pse më e gjatë se Kim por edhe me forma fizike më pak të theksuara, realisht Paris Hilton ngjason shumë me bukuroshen 38-vjeçare.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zaimina Vasjari flet për herë të parë për partnerin dhe propozimin special në Maldive

Nga ishujt Maldive, aty ku këngëtarja Zaimina Vasjari postoi një foto me...
Read More