Kim Kardashian dhe Kanye West drejtë divorcit…


rs_1024x759-160523135112-1024-kim-kardashian-kanye-west-vogue-100-gala-dinner-london-052316

Ata janë komentuar shpesh ne mediat rozë për shkak të trazirave në martesën e tyre, kryesisht pas incidentit të Kim Kardashian në Paris, kur ajo u grabit më armë në një hotel.

Gjithashtu doza e problemeve të tyre në çift u shtua akoma më shumë kur Kanye u shtrua në spital për shkak të depresionit. UsWeekly raporton se 36- vjeçarja nuk është aspak e lumtur në martesën e tyre, dhe se ajo do ti kërkojë divorc Kanyes kur te jetë koha e duhur.

Po ashtu është raportuar se Kim do të provojë që të marrë kujdestarinë e plotë për fëmijët e tyre North dhe Saint. Kjo revistë po ashtu thekson se Ëest nuk po jeton bashkë me Kim në vilën e tyre në Bel-Air.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fotot e apartamentit te pallatet ‘Agimi’ thyejnë rrjetin

Shtëpitë e Parisit i marrin të keqen… Nuk do ta besoni por...
Read More