Kim Kardashian “luftë” në rrjetet sociale me Lindsay LohanSë fundmi Kim Karadashian ka postuar një fotografi me një stilim ndryshe të flokëve të saj.

3-0

Picture 1 of 2

Ajo ka bërë flokët e saj të gjitha gërsheta të holla, dhe ka postuar foto në rrjetin e saj Snapchat.

Për bishtalecat e saj Kim bëri të ditur se u frymëzua nga pamja e aktores Bo Derek në vitin 1979-të.

Një gjë e tillë nuk u mirëprit nga fansat të cilët e akuzuan Kimin për mos respektim të kulturës afro amerikane.

Ndër ta ishte edhe aktorja Lindsay Lohan e cila kishte komentuar dukjen e 37 vjeçares, duke thënë “jam konfuze”.

E ashpër në përgjigjen e saj ishte Kim e cila ia ktheu “A e di çka është konfuze…..ndryshimi i papritur i aksentit tënd”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

60 oficerë të policisë drejt “largimit”

60 efektivë të Policisë së Shtetit me grada të niveleve zbatuese, të...
Read More