Kim Kardashian më në formë se kurrë më parë

Kim Kardashian nuk e ka më problem të vesh fustana. Ajo ka treguar peshën e saj që ka humbur, kur u paraqit në rrugë me një bluzë të shkurtër dhe fund të gjatë.

 

Kim 1

Picture 1 of 2

Ylli i Keeping Up with The Kardashians, 36 vjeqarja dukej fantastike ne një veshje tërësisht ngjyrë të zezë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Meshkujt që martohen me këto gra janë më të lumturit! Shkenca e konfirmon!

Gjatë gjithë jetës, femrat mundohet të gjejnë se çfarë pëlqejnë meshkujt tek...
Read More