Kim Kardashian pritet të fitojë 14 milionë dollarë për 5 minuta

kim-kardashian

Kim Kardashian ka hapur dyert e shtëpisë së saj për një ndejë me ç’rast ka lansuar produktet e saj kozmetike KKW Cosmetics.

Linja më e re e produkteve të Kim lansohet të mërkurën dhe pritet ta bëj goxha të pasur yllin televiziv.

Sipas ekspertëve të kësaj industrie, KKW Cosmetics, prite t’i siguroj 14 milionë dollarë Kimit.

E duke u bazuar në shitjet e motrës së saj Kylie, kjo gjë pritet të ndodhë vetëm pesë minutat e para kur fillojnë shitjet e këtyre produkteve.

Shkruar Nga
More from Revista User

6 vendet më të veçanta në botë

Lugina e Vdekjes, Shkretëtira Atakama dhe qyteti i Shangait, janë tre nga...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.