Kim, mahnitëse në të zezaAjo u bë top lajm në gjitha mediat botërore në fillim të këtij muaji derisa tregoi të pasmet gjigante dhe me plot celulit në plazhin e Meksikës.

Dhe, Kim Kardashian dëshmoi se ajo është ende krenare me format e saj natyrale të dielën mbrëma, derisa u shfaq në premierën e Watch What Happens Live me Andy Cohen në Los Anxhelos.

Kim 1

Picture 1 of 7

36 vjeçarja u shfaq më seksi se kurrë, e veshur më një fustan të zi, në të cilin theksoi format mahnitëse trupore që do t’I kishte zili secila femër.

Kim tregoi të pasmet bombastike dhe gjoksin shpërthyes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Sa të zgjuar jeni sipas horoskopit, ja shenjat më inteligjente

Inteligjent lind apo bëhesh, kjo është çështja?? Besoni çfarë të doni në...
Read More