Kim mbetet pa ide, kopjon Beyonce

Kim Kardashian duket se ka mbetur për ide kështu që ka kopjuar mbretëreshën e muzikës pop Beyonce

8-1

Picture 1 of 6

Kim është dukur bukur në fotot e saj nudo ku është e mbuluar me ngjyrë ari, por që janë foto pak a shumë të njëjta me ato që bëri Beyonce më 2013.

Pasanikja e ka bërë këtë por ka marrë shumë kritika nga fansat e saj në Instagram.

Megjithatë duhet pranuar. Kim duket e re dhe duket bukur në fotot e bëra për revistën “Flaunt”.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Nadir” çon në pranga 40 vjeçarin/ Ja si u shpërbë organizata kriminale…

Policia e Shtetit bëri të ditur arrestimin e 40-vjeçarit, Nikolla Sh, në...
Read More