Kim refuzon miliona dollarë

Dy deri në pesë milionë dollarë është shuma që i është ofruar Kim Kardashian dhe bashkëshortit të saj, Kanye, për të bërë publike fotot e fëmijës së tyre të tretë.

Por duket se asnjë shumë parash, sado e konsiderueshme të jetë ajo, nuk e bind Kim dhe Kanye që të bëjnë publike pamjen e vajzës së tyre, e cila erdhi në jetë pak ditë më parë.

Ky vendim i çiftit për të mos bërë publike pamjen e fëmijës së tyre, ka shtuar edhe më shumë kureshtjen e fansave si dhe ka nxitur konkurrencën e mediave, të cilat janë të predispozuara të rrisin ofertat e tyre.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shkon 1.5 metër niveli i ujit, FA evakuon qytetarët e bllokuar në Kamëz

Zjarrfikësja e stacionit nr.3 të Kodër Kamzës u bllokua sot në Valias...
Read More