Kim shfaqet me veshje transparenteAjo është bërë një gur i gdhendur në filmin e shumëpritur Ocean’s Eight.

Dhe, raportohet se Kim Kardashian ka filluar të hënën xhirimet për debutimin e saj, ku është shfaqur në veshje me të cilën i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

36 vjeçarja është fotografuar e veshur me rroba të tejdukshme, ngjyrë nude.

Kim e cila njihet për format seksi trupore i ka ekspozuar ato sërish, sikur në kohët e vjetra.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“Lost In Your Light” e Dua Lipës arrin një milion klikime

Kënga e albumit të parë të Dua Lipas, “Lost In Your Light”,...
Read More