Kim shfaqet me veshje transparente

Ajo është bërë një gur i gdhendur në filmin e shumëpritur Ocean’s Eight.

Dhe, raportohet se Kim Kardashian ka filluar të hënën xhirimet për debutimin e saj, ku është shfaqur në veshje me të cilën i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

36 vjeçarja është fotografuar e veshur me rroba të tejdukshme, ngjyrë nude.

Kim e cila njihet për format seksi trupore i ka ekspozuar ato sërish, sikur në kohët e vjetra.

Shkruar Nga
More from Revista User

Si të keni flokë të shëndetshme dhe të shkëlqyera për 20 minuta

Triku se si të bëni flokët tuaj të shëndetshëm dhe të shndritshëm...
Read More