Kim thyen sërish rrjetin, publikon foto krejtësisht e zhveshur (+18)

Javën e kaluar Kim Kardashian publikoi imazhe nudo në llogaritë e saj në Instagram dhe Twitter, duke reklamuar një produkt për trup, i cili ka dalë në shitje sot.

2-1

Picture 1 of 10

Dhe ylli ka vazhduar të publikojë imazhe të tjera pa rroba, duke treguar krejtësisht pjesët intime.

Nëna e tre fëmijëve ka ‘thyer’ rrjetin me imazhet që ka publikuar, në të cilat shfaqë vetëm trupin dhe jo kokën.

Ajo ka treguar format seksi trupore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Projekti i Pyllit Orbital, nënshkruhet marrëveshja e financimit me Kooperacionin Italian

Veliaj: “Projekti do të prodhojë rezultate konkrete për 23 zonat që do...
Read More