Kimberly çmend me format trupore

Kimberley Garner ka realizuar një set fotografik në Miami të martën, për një linjë të bikineve.

1-1

Picture 1 of 5

Ish ylli i Made in Chelsea, e cila po shijon një pushim në ishujt Karaibe, është shfaqur më seksi se kurrë në bikini të zeza.

27 vjeçarja ka treguar fizikun për mrekulli, me flokët e lëshuara supeve.

Shkruar Nga
More from Revista User

U gjet i vrarë dhe hedhur në përrua, zbulohet e shkuara problematike e viktimës

Dashamir Zeneli u gjet sot i vrarë dhe i hedhur në një...
Read More