Kjo është gruaja bukuroshe e Erion Veliajt

Erion Veliaj, kryebashkiaku i Tiranës është i martuar me Ajola Xoxa, një grua shumë e bukur e me stil.

8-1

Picture 1 of 20

Ajola 33-vjeçare, edhe pse jashtë fokusit të medieve për dukjen e saj, e stilin e veçantë që ka, i bën konkurrencë vajzat të show-bizit shqiptar.

Pas një bashkëjetese prej disa vitesh së bashku, Xoxa 31-vjeçare dhe Erioni 36-vjeç lidhen martesë mes tyre në vitin 2014 në një ceremoni të madhe të nisur në Gjirokastër dhe të vazhduar në Tiranë.

Shkruar Nga
More from Revista User

I gjithë Pallati i Kongreseve në këmbë për Vaçe Zelën

Mbrëmë u mbajt edhe nata finale e edicionit të 55-të të Festivalit...
Read More