Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë.

7-0

Picture 1 of 2

Kjo për faktin pasi që këngëtarja seksi për një kohë shumë të shkurtë u fejua dhe martua me avokatin më të pasur në Maqedoni, Seryzha Markov.

Ndryshe, Adelina gjithmonë është komentuar edhe për jetën e saj të shtrenjtë.

Së fundmi përmes një fotografie mësohet se vlera e unazës së fejesës kushton hiç më pas se pesë mijë e 360 euro.

Një shumë marramendëse nga marka e njohur “Cartier” të Destinee Solitar.

Kujtojmë se martesa e Adelinës me një maqedonas nuk është pritur aspak mirë nga fansat e saj, shumë prej tyre madje edhe e kanë ofenduar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pronari i diskos në Sarandë i shpëton atentatit të tetë, policia jep detaje për ngjarjen

Shënjestra e atentatit të mbrëmshëm në Sarandë ka qenë 39 vjeçari Rudin...
Read More