Kjo maturante la pa fjalë gjithë Pejën

Në Pejë, këto ditë gjimnazitstët kanë mbajtur mbrëmjen e tyre më të rëndësishme.

Por vetëm një nga maturantet ka tërhequr vëmendjen e pejanëve.

Anita Kasapi 1

Picture 1 of 5

Gjimnazistja Anita Kasapi, duket se ka mahnitur me paraqitjen e saj në një fustan ngjyrë ari.

18 vjeçarja e Gjimnazit “Bedri Pejani”, ka ambicie që studimet t’i vazhdojë në fushën e mjekësisë dhe në të ardhmën të bëhet infermiere.

Shkruar Nga
More from Revista User

Erdogan: Nëse NATO nuk na jep mundësin, atëherë blejmë nga Rusia sistemet e mbrojtjes raketore S-400

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdo?an) tha se Rusia ka bërë...
Read More