Kjo modele shqiptare do t’ju befasojë me imazhet e saj!

Françeska Jace cilësohet një modele me linja trupore perfekte dhe me pamje të mrekullueshme. Këtë e kemi parë edhe në fotografitë të cilat modelja vazhdimisht i shpërndan në rrjetin social ‘Instagram’.

Ajo duket tejet seksi dhe mjaft tërheqëse. Por, në imazhet e fundit Françeska shfaqet pa grim, e cila duket krejtësisht ndryshe ngaqë kemi parë.

Padyshim që do ti befasojë edhe fansat me këtë pamje ‘irrituese’ , nëse e krahasojmë me imazhet më lartë. Kujtojmë se Françeska Jace që një kohë i është futur botës së modelingut dhe fotografisë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Turnbull: Konflikti me Korenë e Veriut do të ishte shkatërrimtar

Kryeministri australian, Malcolm Turnbull paralajmëroi sot se konflikti me Korenë e Veriut...
Read More