Kjo shenjë horoskopi duhet të ketë kujdes këto ditë, ja çfarë pritet t’i ndodhë

Planeti Mars sot ndodhet afër dy asteroidëve shumë të ndritshëm dhe muaji nëntor do mbyllet me energjinë e tyre.

“Sot Marsi është afër dy asteroidëve shumë të ndritshëm, Spika dhe Arkturo. Muaji nëntor mbyllet me këtë energji të këtyre dy asteroidëve nesër në kulmin e vet.

Spika është një yll i dyfishtë me natyrë erotike dhe përqëndrim më të madh në shenjën e Virgjëreshës.

Ndjenjat e tyre do të jenë shumë rrëmujë dhe do ju duhet t’i sistemoni ato që kanë të bëjnë me jetën sentimentale.”, shprehet astrologe Meri.

Pra shenja që do ndikohet më shumë është Virgjëresha e cila do t’i ketë ndjenjat rrëmujë dhe do duhen të marrin vendime.

Kështu që nëse jeni Virgjëersha, bëni kujdes e mendohuni mirë para se të veproni.

Shkruar Nga
More from Revista User

Egjipti thuhet se ka ndërprerë marrëdhëniet ushtarake me Korenë e Veriut

Sipas një raporti të agjencisë së lajmeve në Korenë Jugore, ministri i...
Read More