Klaudia Pepa bezdiset nga komentet negative dhe merr vendimin drastik për fansat

Balerina e suksesshme Klaudia pepa nga hera në herë është bërë protagoniste në rrjetet sociale sa i takon postimeve mjaft interesante, por edhe me natyrë provokative.

9-1

Picture 1 of 2

E tillë është edhe fotografia e fundit që ajo ka postuar në Instagram, një foto sa provokuese, po aq edhe artistike, ku Klaudia shfaqet me këmbët lart duke hapur një derë, përtej së cilës shihet një peizazh i bardhë bore.

Por ajo që na ka bërë çudi në këtë gjë ka qenë fakti se Klaudia e ka hequr opsionin e komenteve duke mos lënë hapësirë për askënd që t’i shprehi komplimentat ose kritikat. Mesa duket komentet me përmbajtje jo të hijshme e kanë bezdisur balerinën e njohur qe ka marr këtë vendim drastik për fansat dhe ata që e ndjekin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Marina Vjollca i ‘nxjerr’ një sekret Alban Skënderajt

Finalja e “C’est la vie” kishte të ftuar edhe kantautorin Alban Skënderaj,...
Read More