Klaudia Pepa e bukur edhe pa tualet, shikoni videon e saj pas dushit…Balerina shqiptare Klaudia Pepa, që prej kohësh është larguar drejt Italisë ku dhe po ndjek karrierën e saj, është bërë shumë herë pjesë e portaleve për shkak të videove provokuese që poston herë pas here në profilin e saj në Instagram.

Përpara disa ditësh ajo publikoi një video ku shfaqej duke kërcyer në shkallët e shtëpisë dhe në një moment rrëshqiti dhe ra. Këto pamje u bënë virale dhe u komentuan gjatë.

Mirëpo ajo nuk është ndalur me aq dhe pak më herët në profilin e saj në Instastory ka publikuar një video tjetër shumë sensuale.

Klaudia shfaqet e mbuluar me peshqir dhe shihet qartë që sapo ka dal nga dushi. Pa pikë make-up-i në fytyrë, ajo ka xhiruar veten teksa ndodhej përpara pasqyrës.

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zv/Presidenti amerikan takohet me Kryeministrin Zoran Zaev

  Nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mike Pence priti të...
Read More