Klaudia Pepa ‘nxeh’ fansat, shfaqet e zhveshur

Është bërë trend tashmë që çdo foto e postuar nga balerina Klaudia Pepa do ngjallë reagime të shumta..

5-1

Picture 1 of 2

Madje do përmenden në komente e fyerje Albi Nako, ish bashkëshorti i saj si dhe mamaja, Lumia që del e mbron gjithmonë të bijën

Në këtë foto provokuese pa të brendshme, dhe vetëm me një fund ngjyrë rozë kanë shpërthyer komentet që e vlerësojnë punën e Klaudias, por ka pasur edhe nga ata që gjithmonë i kujtojnë ‘vëllain madh’, siç e cilësoi ajo tashmë Albin.

Gjithsesi Klaudia ka vazhduar jetën e saj në Itali pas ndarjes me Albin, ndërsa është mjaft aktive në rrjetet sociale me foto mjaft provokuese. Kaq mjafton që ndjekësit në rrjetet sociale të nisin në çdo foto të njëjtin avaz. Madje së fundmi aktive ka qenë dhe e ëma e Klaudias e cila siç shikojmë edhe në këtë foto ‘hot’ të së bijës, nuk i ka lënë mangët përgjigjet për ta mbrojtur atë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Apeli për gjak, motër e vëlla nga Fieri vuajnë nga talasemia

Për Xhuljana Trokën një jetë normale do të thotë transfusion gjaku çdo...
Read More