Klaudia Pepa prek retë!

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më në formë dhe e bukur se kurrë.

E veshur më një fustan të derdhur Klaudia duket tamam si mbi re.

Edhe këtë herë spikasin format e saj si balerinë se asnjëherë.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Selami Xhepa: Shkenca sot paraqitet më shumë si narracion se si doktrinë abstrakte

  Selami Xhepa ka qenë një ndër autorët e ftuar në bisedë...
Read More