Klaudia Pepa publikon foton, në krahët e një mashkulliKohët e fundit Klaudia Pepa ka qenë në qendër të vëmendjes kryesisht për fotot provokuese që ka postuar në rrjetet e saj sociale.

1-0

Picture 1 of 2

Por duket se këtë herë vëmendjen e ka tërhequr një tjetër foto e kësaj here protagoniste nuk ka qenë balerina e njohur, por një koreograf i cili e ka përqafuar.

Bashkangjitur fotos ajo ka shkuar: Me koreografin tim për “L”.

“L” është klipi i radhës që Klaudia do të sjellë pas atij të parit të titulluar “K”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt”

Shpenzoi rreth 500 mijë dollarë, vetëm e vetëm që të duket “perfekt”....
Read More