Klaudia Pepa rishfaqet vezulluese në tapetin e kuq të festivalit…në Romë!E cilësuar si një nga balerinat shqiptare më të bukura dhe seksi, e cila ka shkëlqyer edhe jashtë vendit, Klaudia Pepa, është rishfaqur sërish edhe më vezulluese. Muajt e fundit, bukuroshja shqiptare, e cila vazhdon karrierën e saj në Itali, ka qenë pjesmarrëse në disa spektakle.

E njohur për performancat e saj artistike televizive në Itali, por edhe në kompeticione të ndryshme nëpër Evropë, emri i Klaudia Pepës përmendet në radhët e artistëve shqiptarë të kompletuar në tërësi.

Së fundmi, balerina e njohur ka qenë e ftuara e nderit në një nga ngjarjet më të rëndësishme të filmit që organizohen çdo vit në Itali.

Klaudia Pepa parakaloi në tapetin e kuq të festivalit të Romës dhe të gjithë fotografët dhe paparacët e pranishëm në event u fokusuan tek ajo. Ajo kishte veshur një fustan me temina gold, taka të larta dhe një look super të kuruar.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Detaje pikante: Ja qelia ku është vendosur shefi i kompanisë Audi

Në vend që të ishte duke bërë mbledhje të rëndësishme, ai është...
Read More