Klaudia xheloze për lidhjen e re të Albit?!

 

Klaudia shfaqet pas lidhjes së re të Albit, më provokuese se asnjëherë.

Albi dhe Klaudia u bënë një nga temat më të diskutuara me divorcin e bujshëm.

Klaudia erdhi në Shqipëri e Albi u nis drejt Brukselit dhe jo vetëm por me balerinën e Klanit Alba Hoxhën.

Edhe kjo bëri të lindin dyshimet për një lidhje mes tyre.

Ama një A që Klaudia vendosi në një fotografi të sajën, bënë në fansat të mendojnë se balerina është xheloze për këtë lidhje të re të ish-bashëkshortit të saj.

Por ajo ditën e sotme ka postuar disa fotografi ku duket e mrekullueshme si gjithnjë.

 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Trazira në Gaza, ambasadori i SHBA-ve deklaron zyrtarisht të hapur ambasadën në Jerusalem

  Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Izrael, David Friedman...
Read More
CLOSE
CLOSE