Kombinati, Kodër Sharra me kufizime të pjeshme uji gjatë orëve të drekësuje

Ujësjellësi i Tiranës, njofton se për arsye të një defekti teknik në stacionin e pompimit në depon e Kombinatit, sot do të ketë kufizime të pjesshme gjatë orëve të drekës në zonën e Kombinatit, Kodër-Sharrës dhe Prush.

UKT informon se po punon intensivisht për të rikthyer në normalitet situatën e furnizimit me ujë në këtë zonë në një kohë sa më të shkurtër.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mbreti i Holandës: Prej 21 vitesh punoj si pilot, pasagjerët nuk e kanë vënë re

Për 21 vite me radhë mbreti i Holandës, Willem-Alexander ka qenë në...
Read More