Kombinim stili për burra dhe gra në stinën e vjeshtës

Doni të qëndroni më ‘cool’ apo më zyrtar?

4-1

Picture 1 of 21

Të qëndrosh të gjithë stinën me stil të veçantë do të thotë që çdo ditë t’i përkushtohesh shumë mënyrës se si vesheni.

Gjithsesi, kjo është stina në të cilën të gjitha idetë mund të lindin njëherazi.

Shikoni më poshtë disa kombinime që mund t’i bëni…

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpëtohen 4655 refugjatë në kanalin e Siçilisë.

Rojet bregdetare italiane janë angazhuar ne zhvillimin e 33 operacioneve të shpëtimit...
Read More