Konfirmohet, Kylie Jenner është shtatzane

Për muaj me radhë në mediat rozë është folur për shtatzaninë e më të voglës së familjes Kardashian, Kylie Jenner.

Vetë bukuroshja 20-vjeçare dhe partneri i saj Travis Scott nuk janë prenoncuar për mediat, edhe pse Kylie Jenner është fotografuar disa herë nga paparazët me barkun e rrumbullakosur.

Por këtyre thashethemeve duket se u ka ardhur fundi.

Revista “PEOPLE” ka shkruar se 20-vjeçarja është shtatzane dhe familja e saj e mbështet pavarësisht moshës së saj të vogël.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ngrohja globale, arrihet marrëveshja “monumentale” mes 150 vendeve

Marrëveshja “monumentale” për të reduktuar gradualisht gazrat që shkaktojnë ngrohjen globale është...
Read More