Konfirmohet, Kylie Jenner është shtatzane

Për muaj me radhë në mediat rozë është folur për shtatzaninë e më të voglës së familjes Kardashian, Kylie Jenner.

Vetë bukuroshja 20-vjeçare dhe partneri i saj Travis Scott nuk janë prenoncuar për mediat, edhe pse Kylie Jenner është fotografuar disa herë nga paparazët me barkun e rrumbullakosur.

Por këtyre thashethemeve duket se u ka ardhur fundi.

Revista “PEOPLE” ka shkruar se 20-vjeçarja është shtatzane dhe familja e saj e mbështet pavarësisht moshës së saj të vogël.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aktorja e njohur turke ndahet pas dy vitesh martesë

Aktorja turke, Merve Bolugur, e cila kurorëzoi dashurinë e saj disa vjeçare...
Read More