Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt”

Shpenzoi rreth 500 mijë dollarë, vetëm e vetëm që të duket “perfekt”. Por thotë se nuk do të ndalet me kaq.

 

1

Picture 1 of 7

Bëhet fjalë për Rodrigo Alves, 33-vjeçar, i cili madje ka thënë se nuk është ende i kënaqur.

Siç ka thënë ai, ai do të ndryshojë edhe ngjyrën e syve në një operacion shumë të rrezikshëm në Indi.

Bëhet e ditur se ai, ndër tjerash ka kryer edhe injeksione të dhjamit në të pasme, si dhe transplante muskujsh barku.

Shkruar Nga
More from Revista User

Edhe pastrimi i flokëve ka rregullat e veta: Frizeri më i mirë i Londrës shpjegon si ta bëni këtë

Ndoshta e keni rutinën tuaj të pastrimit të flokëve, por me shumë...
Read More