Krimi dhe Kuvendit: Ja koleksioni brilant i KapexhiutO kasolle ku na mblodheKëto ditë, kur dekriminalizimi është çështja e ditës dhe shumë njerëz në rrjetet sociale kanë shpërthyer ndaj politikës, që ka futur njerëz me precedentë penalë në nivelin më të lartë të përfaqësimit, pikërisht në Kuvend, Bujar Kapexhiu sjell një karikaturë me titull: “O kasolle ku na mblodhe”.

Kjo nuk është hera e parë kur artisti ka në shënjestër Kuvendin dhe lidhjet me krimin.

Ndiqni më poshtë disa karikatura të tjera të artistit:

kercenimkercenim2kercenim3

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

“‘Dibrën’ e prodhoi SALIRI, e transportoi ILIRI dhe e kopjoi me sukses DELIRI”

Deputeti Ben Blushi shpjegoi dje në Kuvend sipas tij se përse në...
Read More