Krishtlindje si të Gigi-t

Më herët këtë javë Gigi na tregoi aftësitë e saj në boks, në fotot për kalendarin “Love”.

Por vazhdon të mbajë veshjen e saj sportive dhe për festimet e pushimeve në Nju Jork, si pjesë e punës së saj si ambasadore e Reebok.

Modelja 22-vjeçare mjaft shfaqet me veshjet e firmës dhe një kapuç Babagjyshi të personalizuar.

“Unë i shkruaj kartolinat vetë çdo Krishtlindje. Gjithmonë i kujtoj kartolinat të shkruara me dorë. Mbaj çdo të tillë që më dërgon kushdo, dhe kanë mjaft domethënie për mua”, ka thënë Gigi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore. Institucionet...
Read More