Krishtlindjet e basketbollistes së famshme

Quhet Valentina Vignali dhe është një basketbolliste e njohur italiane.

3-1

Picture 1 of 10

Por përveç famës së saj të madhe në sport, ajo është mjaft e njohur edhe në rrjetet sociale ku është e pranishme me fotot e saj.

Valentina sa herë që poston foto të sajat ‘hot’ e djeg totalisht rrjetin.

Festat e fundit të vitit duket se e entuziazmojnë dhe me këtë rast ka postuar disa foto në Instagram duke treguar edhe linjat e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kroaci/ Kërkohen 20 mijë punëtorë në fushën e turizmit dhe hotelerisë

Largimi i punëtorëve kroatë drejt perëndimit dhe mungesa e edukimit të duhur...
Read More