Krishtlindjet e çmendura të Vesa Lumës dhe Big Bastës, shikoni ç’bën LianVetëm pak kohë më parë Vesa Luma dhe Big Basta u bashkuam pas muaj të tërë largësie.

2-1

Picture 1 of 2

Ky ishte një gëzim shumë i madh për çiftin e njohur, që ka nisur një jetë të re në Zelandën e Re ku ata janë zhvendosur për të jetuar. Në fotot e postuar së fundmi shohim se familja duket shumë e lumtur dhe imazhi familjar vjen kaq harmonik.

“Si babai, si i biri”, ka shkruar reperi në profilin e tij në Instagram, në një fotografi me Lianin. Në story-n e këngëtarit shihen edhe disa foto të mrekullueshme me atmosferë festive ku ndër të tjera spikat ajo e Lian me dy balerina tejet seksi.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Pamela Anderson në formën më të mire, pozon për “Coco De Mer”

Për Pamela Andreson mosha është vetëm një shifër dhe këtë po e...
Read More