Krishtlindjet e çmendura të Vesa Lumës dhe Big Bastës, shikoni ç’bën LianVetëm pak kohë më parë Vesa Luma dhe Big Basta u bashkuam pas muaj të tërë largësie.

2-1

Picture 1 of 2

Ky ishte një gëzim shumë i madh për çiftin e njohur, që ka nisur një jetë të re në Zelandën e Re ku ata janë zhvendosur për të jetuar. Në fotot e postuar së fundmi shohim se familja duket shumë e lumtur dhe imazhi familjar vjen kaq harmonik.

“Si babai, si i biri”, ka shkruar reperi në profilin e tij në Instagram, në një fotografi me Lianin. Në story-n e këngëtarit shihen edhe disa foto të mrekullueshme me atmosferë festive ku ndër të tjera spikat ajo e Lian me dy balerina tejet seksi.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Dhunohet polici në lokal tek “Komuna e Parisit”, 3 në pranga dhe 3 në kërkim

Një punonjës policie ka mbetur i plagosur, pas një ndërhyrje në një...
Read More