Krishtlindjet e fundit me katër persona, ja çfarë do të sjellë 2018-ta për aktoren

Më shumë bebushë duket se do të vijnë në vitin 2018. Aktorja Jessica Alba është në pritje një fëmije, apo më saktë të një djali. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bukuroshja nëpërmjet një postimi në Instagram ditën e Krishtlindjeve, festimi i të cilave ka qenë ndryshe për të këtë herë.

Ato kanë festuar për herë të parë dhe të fundit të katërt, ajo bashkëshorti dhe dy fëmijët. Në fakt Jessica është mësuar që gjithmonë feston me familjen e saj të madhe, ndërsa tashmë familja do të jetë edhe më e madhe e festimet edhe më të bukura.

Aktorja ka postuar një foto në Instagram, në dixhiturën e së cilës shkruan: “Krishtlindjet e fundit si një familje me katër veta. Ndihem kaq e bekuar. Mezi pres të takoj fëmijën tonë të vogël. Mirënjohëse për familjen tonë të bukur që festoi me ne sot, grumbullimi më i vogël që kemi pasur në 14 vite bashkë, por ishte e përkryer…”,

Shkruar Nga
More from Revista User

Angela Martini jep një lajm të mirë

Modelja e njohur shqiptare është shndërruar në kryetemë të medieve rozë javët...
Read More