Krishtlindjet në familjen e Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri është rikthyer në Kosovë për festat e fundvitit dhe është bashkuar me familjen e saj.

4-1

Picture 1 of 4

Tashmë janë publikuar disa fotografi në të cilat e shohim Dafinën dhe familjen e saj teksa po festojnë Krishtlindjet dhe po ia kalojnë shumë mirë.

Aty shfaqet më nënën dhe motrën e saj po ashtu edhe shumë familjar të tjerë kurse Dafina pas shumë kohësh e ndarë nga familja duket se po ia kalon mirë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ndërtohet skena e ngjarjes, si u masakrua me thikë 22-vjeçari në Tiranë

Një çaj i ftohtë i mbetur përgjysmë është ende mbi tavolinë. Njolla...
Read More