Kritika për ngrirjen e vezëve/ Bleona i ‘’përvishet’’ komentueses

Bleona Qereti është protagonistja e vërtetë e mediave online, pasi çdo postim apo reagim i saj përbën gjithmonë lajm dhe ngjall diskutim. Sigurisht që çështja e ‘’ngrirjes së vezëve’’ pati shumë diskutime nga fansat e saj, që nuk kanë nguruar ‘’ta sulmojnë’’ edhe në profilin e saj në rrjetet sociale.

Bleona 1

Picture 1 of 2

Përballë kësaj situate Bleona nuk ka qëndruar e qetë, por u ka kthyer përgjigje në të njëjtën gjuhë. Kështu ndërsa komentuesja i shkruan Bleonës me nota kritike duke menduar se ngrirjen e vezëve e kishte bërë për të evituar shtatzëni të padëshiruara dhe i thotë se ka nevojë për psikolog. Këngëtarja jo vetëm i ka kthyer përgjigje, por edhe e ka bërë publik mesazhin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tahiri: Nga sot do të kemi uniforma të reja, jo vetëm çështje veshje por dinjiteti

Prezantohen uniformat e reja të Policisë së Shtetit. Në aktivitetin e organizuar...
Read More